sayfalar
Ürün sepete eklenmiştir.
İade Şartları

 
Supplink.com.tr Sitemizden alışveriş yapan tüm müşterilerimiz Garanti, İade Şartlarını ve Sözleşmemizi İade Şartlarını kabul etmiş sayılmaktadır.

1 ) Sitemizden aldığınız her ürün, üretici ve satıcı firmaların garantisi altındadır. Ürün müşteriye sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, müşterilerimizin ürünle ilgili üretici veya satıcı firmaların servislerine başvurması gerekmektedir.

2 ) Almış olduğunuz ürün kullanılmadan, tahrip edilmeden teslim tarihinden itibaren Onbeş (15) günlük süre içerisinde teslim alınan şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, sevk irsaliyesi, ürün faturası ve  iade sebebini içeren bir alıcı adı ile dilekçemizi doldurarak firmamıza alıcı adı ile adresimize iade edebilirsiniz. İade formu, İrsaliyesi ve faturası ulaşmayan ürünlerin iadeleri alınmamaktadır.

3) Özel Ürünler İçin İade Şartları:

Tek kullanımlık ürünler, son kullanım tarihi geçen ürünler, insan sağlığına etki eden ve hijyen gerektiren ürünler geren ürünler, Her türlü Kozmetik ürünü, salf malzeme, kişisel bakım, Lens ürünlerinin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartı ile iade alınmaktadır.

4 ) Ürün ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Bu şekilde gönderilen ürünler firmamız tarafından kabul edilmeyerek, ücret iadesi yapılamamaktadır.

5 ) Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri (teslim alındı belgesini imzalamadan), ürünü getiren kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol edilmesi gerekmektedir ve üründe bir tahribat var ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim alınmaz.

6 ) Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür.

7 ) Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulması gerekmektedir.

8 ) Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir.

9 ) Ürünün faturası, iade sebebini belirten dilekçesi ile beraber eksiksiz olarak elimize ulaşması tarihinden geç 10 iş günü içerisinde ücreti kredi kartınıza iade, havale seçeneği ile yapılan ödemeler için 1 hafta içerisinde geri iadesi yapılmaktadır.

10 ) Bu iadenin bankanız tarafından kredi kartınıza yansıtılması 1-6 hafta arasındadır.

Satın Aldığınız ürün arızalandığında:

Sitemizde satılan ürünlerin en az 1 yıl garanti servis hizmeti bulunmaktadır. Ürünün arızalı olduğu durumlarda müşteri ürünün irsaliyesi ve faturası ile yetkili servislere başvurabilir.

Ancak bazı ürünlerin yapısı gereği garantisi bulunmayabilir.

Tarafımızdan Hatalı Sevkiyat ve Yanlış Ürün gönderilmesi durumunda:

Talep ettiğiniz siparişiniz sevkiyat esnasında kaynaklanan nedenden dolayı tarafınıza farklı olarak gönderilmiş ise, müşterimiz durumu açıklayan bilgiyi info@mediprocenter.com.tr adresimize ve/veya müşteri hizmetlerimize 0850 460 4 672 numaralı telefondan bildirerek teslim aldığınız ürünü 3 iş günü içinde alıcı adresine göndermelidir. İstemiş olduğu asıl ürün 7 iş günü içinde tarafına gönderilecektir.